Life-coaching

Kasvatab sinu enesekindlust, loob selgust ja tähenduslikkust, aitab mõtestada sinu väärtuseid ja vajadusi, arendab soovitud oskuseid, aitab muuta harjumusi, süstib indu ja sihikindlust.

Näiteid teemadest:

  • Sisemise tasakaalu leidmine. Mida ma elult üldse tahan, mis minu jaoks oluline on? Kuidas jõuda selleni, et olen kogu aeg selline nagu oma parimatel hetkedel – rahulik, heas tujus, sõbralik, vaheda mõtlemisega?

  • Harjumuse muutmine. Pean dieeti, võtan kaalust alla, aga toitumisharjumused ei muutu ja peagi olen taas alguses tagasi. Tahan küll õhtuti lastega koos rohkem aega veeta aga ikka kaob aeg käest telefoni, arvuti või teleka ees. Kõik on õige, mida räägitakse varajaste hommikuste rituaalide kohta aga mina end küll tund aega varem ärkama ei saa.

  • Oma emotsioonidega toimetulek. Olen neist isegi vahest väsinud, saati siis mu lähedased. Iga väiksemgi asi ajab närvi. Kui hoian end tagasi, siis peagi plahvatan eriti halval ajal ja halvas kohas. Tahaksin ka olla rõõmsameelne ja muretu, kuid muresid on ju nii palju...

  • Suhete parandamine (vanematega, partneriga, lastega jne). Tean ja tunnen, et peaksin kuidagi teisiti käituma, aga kuidas? Mida teha, kui ema aina tänitab või laps üldse ei kuula ja teeb ikka nii nagu tema tahab? Elukaaslane samuti ei mõista mind ja teeb ainult neid asju, mis talle olulised on...

  • Oskuste arendamine. Kuidas olla särav esineja, edukas läbirääkija, hea delegeerija, teiste innustaja jne?

  • Projekti käivitamine. Mul on unistus. Aga kust alustada selle elluviimisega? See tundub nii suur ja ülejõukäiv, mida pean tegema, et jõuda välja sinna, kuhu tahan?

  • Valiku tegemine, otsustamine. Nüüd on panused palju suuremad, seotud osapooli on palju rohkem, elu tundub üldse üks hallide varjundite kogum – selgepiirilist musta ja valget esineb harva. Kuidas siis ikkagi valikuid teha?

  • Ajaplaneerimise parandamine. Kõik teemad, millega tegelen, on olulised. Ma ei saa kõrvale jätta peret, töö vajab igal juhul tegemist, trenni tahaks jõuda, sõpradega pole juba ammu suhelnud...

Coachingu minimaalne kokkulepe on 3 kohtumist (a 60-90 min). Parima tulemuse saavutamiseks on hea kohtuda üle nädala 2-6 kuu jooksul. Esimene kohtumine on tasuta.

Head koostööpartnerid